مهمانان حاضر در سایت: 169328
امروز: 523
هفته جاری: 214622
ماه جاری: 36251
تاکنون: 209150
 


 
 
ثبت نام     ورود 
فراموشی کلمه عبور 


 
  »  آشنايي با دفاتر کار مجازي(SME)

رشد و توسعه فناوري ارتباطات و اطلاعات  وبه ويژه گسترش روز افزون شبکه اينترنت در عصر حاضر فضايي را فراهم کرده است تا افراد سازمان ها وشرکت هاي مختلف بتوانند بخش زيادي از تعاملات و ارتباطات خود را از طريق شبکه شکل دهند.

اين فناوري فرصت مغتنمي را براي موسسات و صنايع کوچک و متوسط فراهم ساختخ تا با ايجاد زمينه و امکان حضور بر روي شبکه اينترنت محدوديتهاي زيادي که تا کنون براي اين موسسات وجود داشته را از ميان بردارند. در اين ارتباط حضور الکترونيکي  وبه عبارت ديگر هويت شرکتي به داشتن يک وب سايت بر روي شبکه  و استفاده از قابليتهاي بسيار گسترده و متنوع آن براي صاحبان کسب و کار و فعاليتهاي توليدي ، صنعتي و تجاري يه نقطه قوت محسوب شده و عدم حضور و استفاده از آن بعنوان يکي از نقاط ضعف اساس بحسابِ آيد.

با توجه به مطالب فوق ونظر به نقش و جايگاه سازمان صنايع کوچک و شهرکهاي صنعتي ايران در راستاي ارتقاء و توسعه صنايع کوچک و متوسط کشور اين پايگاه اطلاع رساني طراحي و راه اندازي گرديد تالا تجميع واحدهاي صنعتي در فضايي مجازي اينترنت بتواند بصورت پلي ميان واحدهاي صنعتي توليد شده و مشتريان عمل نموده و از طريق اطلاع رساني مناسب به توسعه کسب و کار آنها کمک نمايد.

دفاتر کار مجازي که در پايگاه اطلاع رساني بطور رايگان در اختيار واحدهاي کوچک صنعتي قرارداده مي شود داراي امکاناتي از قبيل پست الکترونيکي ، جلسه گفت و گو، تابلوي پيام ، اعلام نياز،مخزن فايل ، زمانبندي ملاقات ، دفترچه تماس ، ليست وظايف ، دفترچه يادداشت، آدرس هاي اينترنتي ، کارت معرفي ، مديريت محصول و قابليت معرفيمحصولات توليدي مي باشد. عموم افرار و متقاضيان مي توانند در تمامي نقاط جهان و از طريق شبکه اينترنت با مراجعه به اين پايگاه وبر اساس محصول ، شرکت ، استان و يا شهرک صنعتي محل استقرار واحد صنتي ، اقدام به جستجو کرده و با شرکت هاي مورد نظر خود ارتباط برقرار نمايند.

قابليتهاي عمومي سايت:

1- مشخصات واحدهاي صنعتي کوچک و متوسط

2- مشخصات شهرکهاي صنعتي سراسر کشور

3- مشخصات خدمات و محصولات ارائه شده توسط واحدها

4- اطلاعات واحدهاي صنعتي

5- دسترسي به محصولات و خدمات بر اساس نوع صنعت

6- دسترسي به دفاتر کار الکترونيکي براي واحدهاي صنعتي

7- ايجاد وب سايت و پست الکترونيکي براي واحدهاي صنعتي

8- مشاهده وب سايت اختصاصي واحدهاي صنعتي

9- ارتباطات الکترونيکي ميان واحدهاي صنعتي

براي عضويت در سايت و معرفي محصولات خود مي توانيد به شرکت شهرکهاي صنعتي همدان مراجعه نماييد.

 ارسال به دوستان  |  | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی:   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2007